terug naar vorige pagina
2020-1-19

Wedstrijdschema

laat schema zien voor  

2 februari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie   Vervoer
 
ZAALBLOK   32598   ZAAL Boxmeer MD2 - Peel en Maas MD2

 

09:45  09:50  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Lisa Boumans en Suze Mens
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MD2-Z   32996   Hockeyclub Peel & Maas MD2

 

10:05  10:40  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Dieke Berkers en Suze Mens
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MC1-Z   29558   M.H.C. Deurne MC1

 

10:55  11:30  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Iris de Breet en Janske Berkers
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
ZAALBLOK   29774   ZAAL Deurne MC1 - Nuenen MC2

 

12:15  12:20  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Sanne Boumans en Iris de Breet
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MC2-Z   37889   HC Gemert MC4

 

12:05  13:05  thuis  Hoogkoor, Het    
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MA1-Z   36653   HC Mierlo MA3

 

13:25  14:00  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Geert-jan van der Pol en Maarten Platenburg
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
ZAALBLOK   36234   ZAAL Mierlo MA3 - Oranje-Rood MA9

 

14:45  14:50  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Geert-jan van der Pol en Maarten Platenburg
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MA1-Z   36448   HC Oranje Rood MA9

 

15:05  15:40  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Geert-jan van der Pol en Maarten Platenburg
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MD2-Z   32803   MHC Boxmeer MD2

 

08:25  09:00  uit  Zand, Het    
Fluiten: Dieke Berkers en Lisa Boumans
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MC2-Z   37895   MHC Boxmeer MC3

 

11:15  12:15  uit  Hoogkoor, Het    
Hoogkoor, Het
Koorstraat 1
5831GH BOXMEER
hal: veld 1
MC1-Z   29980   Nuenen MC2

 

12:35  13:10  uit  Zand, Het    
Fluiten: Janske Berkers en Sanne Boumans
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MB1-Z   29011   M.H.C. Deurne MB2

 

17:05  17:35  uit  Udens College, Sporthal    
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
MB1-Z   29411   Hockey Club Uden MB2

 

17:55  18:25  uit  Udens College, Sporthal    
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1


2 februari | JongSenioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie   Vervoer
 
DJ1-Z   26326   Rosmalen DJ2

 

11:25  11:55  thuis  Misse, De    
Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ DEN DUNGEN
hal: Dommel
DJ1-Z   26294   MHCdeDommel DJ2

 

10:45  11:15  uit  Misse, De    
Misse, De
Jacobskamp 25
5275BJ DEN DUNGEN
hal: Dommel