terug naar vorige pagina
2020-1-19

Wedstrijdschema

laat schema zien voor  

16 februari | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie   Vervoer
 
MD2-Z   31766   MHC Boxmeer MD2

 

08:25  09:00  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Eveline Wijffels en Anouk van Walsem
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
ZAALBLOK   31345   ZAAL Uden MD5 - Boxmeer MD2

 

09:45  09:50  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Eveline Wijffels en Floor Santegoeds
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MD2-Z   31561   Hockey Club Uden MD5

 

10:05  10:40  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Anouk van Walsem en Floor Santegoeds
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MB1-Z   36789   HC Helmond MB3

 

10:55  11:30  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Jasmijn Duijmelinck en Lara Munsters
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MC1-Z   30788   Nuenen MC2

 

11:05  12:00  thuis  Weijer, De    
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
ZAALBLOK   36379   ZAAL Helmond MB3 - Deurne MB2

 

12:15  12:20  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Inés Hoeks en Lara Munsters
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MC2-Z   37888   MHCV MC2

 

12:05  12:35  thuis  Udens College, Sporthal    
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1
MB1-Z   36584   M.H.C. Deurne MB2

 

12:35  13:10  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Jasmijn Duijmelinck en Inés Hoeks
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MD1-Z   29931   Nuenen MD4

 

12:15  13:10  thuis  Hongerman    
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
MA1-Z   34808   Hockey Geldrop MA3

 

13:25  14:00  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Geert-jan van der Pol en Ralph Donkers
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
ZAALBLOK   34406   ZAAL Geldrop MA3 - Uden MA3

 

14:45  14:50  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Geert-jan van der Pol en Ralph Donkers
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MA1-Z   34603   Hockey Club Uden MA3

 

15:05  15:40  thuis  Zand, Het    
Fluiten: Geert-jan van der Pol en Ralph Donkers
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
MC1-Z   30997   HC Mierlo MC3

 

10:15  11:10  uit  Weijer, De    
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
MD1-Z   29725   MHC Best MD4

 

11:25  12:20  uit  Hongerman    
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
MC2-Z   37905   Hockey Club Uden MC5

 

12:55  13:25  uit  Udens College, Sporthal    
Udens College, Sporthal
President Kennedylaan 22B
5402KD UDEN
hal: Veld 1


16 februari | JongSenioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie   Vervoer
 
DJ1-Z   26104   V.M.H.C. Geel-Zwart DJ4

 

14:30  15:30  uit  Bunders, De    
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: veld 1
DJ1-Z   26031   Rosmalen DJ2

 

15:20  16:20  uit  Bunders, De    
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ VEGHEL
hal: veld 1